FHU Rozwój to firma zajmująca się sprzedażą owoców i warzyw krajowych oraz importowanych, przy zaopatrzeniu rynku tradycyjnego i sieciowego.

Nasza tradycja sięga 1991 roku, kiedy to Grzegorz Krzysztofik, prezes firmy, postawił na zdrowe produkty naturalne. Tym właśnie zajmuje się FHU Rozwój. W FHU Rozwój Grzegorz Krzysztofik oraz jego pracownicy wiedzą co jest ważne dla dobrego samopoczucia, pełni zdrowia i energii każdego dnia. Wiemy też, że to jest najważniejsze. Dlatego też zajmujemy się właśnie owocami i warzywami, nie tylko europejskimi, lecz również egzotycznymi, takimi jak achacha, paraguayo, tatsoi czy chociażby kaichoi. Nazwy nie oddają pełni smaku tych egzotycznych warzyw i owoców, które urozmaicą każdą dietę i zaskoczą każdego, nawet najbardziej wytrawnego smakosza. Pełną ofertę znajdziesz na stronie www.fhurozwoj.pl Wiemy, co jest ważne i co jest niezbędne dla zdrowego trybu życia, uśmiechu każdego dnia i wspaniałego samopoczucia. Jeśli, tak jak dla nas, liczy się dla Ciebie zdrowy rozwój – wejdź na fhurozwoj.pl i postaw na FHU Rozwój.

FHU Rozwój Grzegorz Krzysztofik, czyli Firma Handlowo-Usługowa Rozwój specjalizuje się w sprzedaży warzyw i owoców, a więc produktów niezbędnych dla rozwoju każdego z nas. Nasza firma zaopatruje zarówno rynek krajowy, jak i zagraniczny, tradycyjny, jak i sieciowy, dostarczając pełne witamin produkty do przetwórni oraz do produkcji świeżych, wyciskanych soków.

Grzegorz Krzystofik oraz każdy pracownik FHU Rozwoju wie jak ważne jest spożycie warzyw i owoców dla odpowiedniego funkcjonowania i dobrego samopoczucia. W naszej szerokiej ofercie, która znajduje się na stronie fhurozwoj.pl, znajdziesz moc warzyw i owoców, która zapewni Ci pełnię energii każdego dnia! Zajmujemy się także sprzedażą ziół, grzybów oraz towarów egzotycznych. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy i poznaj nowe, tropikalne smaki. Posiadamy certyfikaty HACCP wydany przez Det Norske Veritas Poland Sp. z o.o. oraz RZETELNA_FIRMA wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.

Wiemy, co jest ważne i co jest niezbędne dla zdrowego trybu życia, uśmiechu każdego dnia i wspaniałego samopoczucia. Jeśli, tak jak dla nas, liczy się dla Ciebie zdrowy rozwój – wejdź na fhurozwoj.pl i postaw na FHU Rozwój.

Copyright © 2014 FHU ROZWÓJ Grzegorz Krzysztofik ul. Poznańska 98, Bronisze 05-850 Ożarów Mazowiecki
Projekt & CMS ARIANPOL Sp. z o.o.