O nas

Firma Handlowo Usługowa „ROZWÓJ” ma siedzibę na terenie Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego w Broniszach. Działamy od 1991 roku. Zajmujemy się sprzedażą owoców i warzyw krajowych i importowanych. Zaopatrujemy rynek tradycyjny i sieciowy.

Prowadzimy eksport towarów z krajów Unii Europejskiej oraz polskich jabłek, truskawek, pomidorów, cebuli, marchwi, ziemniaków i wielu innych rodzimych produktów do Federacji Rosyjskiej, Białorusi, Czech, Słowacji, Macedonii, Serbii, Grecji i Mongolii. Dzięki doświadczeniu oraz wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość towarów oraz ciągłość i regularność dostaw.

W całorocznej ofercie posiadamy owoce i warzywa do przetwórstwa i na świeże soki. Realizujemy najbardziej wyszukane zamówienia z branży HORECA.

Posiadamy certyfikaty HACCP wydany przez Det Norske Veritas Poland Sp. z o.o. oraz RZETELNA_FIRMA wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.

Dysponujemy własnym transportem ciężarowym oraz świadczymy usługi w tej branży. Dodatkową naszą działalnością jest sprzedaż, wynajem i naprawa wózków widłowych i paletowych elektrycznych.

cert rzetelna firma FHU Rozwójcert_haccp Fhurozwój

Copyright © 2014 FHU ROZWÓJ Grzegorz Krzysztofik ul. Poznańska 98, Bronisze 05-850 Ożarów Mazowiecki
Projekt & CMS ARIANPOL Sp. z o.o.